0 212 951 01 06   bilgi@unsman.com

Pazarlama Satış Teknikleri

Etiket Sayfası

Pazarlama Satış Teknikleri Etiketli Sayfalar

Satış Pazarlama Eğitimi


Notice: Undefined variable: egitiminamaci in /var/www/vhosts/unsman.com/httpsdocs/cnt/yonet-tag.html on line 67


İleri Satış Teknikleri Eğitimi

Günümüzde teorik düzlemde halen tartışılsa da pratikte ahenkli bir bileşke olarak işlev gören satış ve pazarlamanın; hangi yöntemler üzerinden teknik yönetimli yürütülmesi konusunda katılımcıları bilgilendiren ve kendi özgü tarzlarını oluşturmaları için çeşitli alan tanıtımlarını ortaya koyan bir eğitimdir.

İleri satış teknikleri eğitimi ile, gelişmiş pazarlama ve satış ilkelerini, güncel iş dünyasında gerekli satış tekniklerini ve rekabetçi piyasada üst düzey satış oranlarını nasıl yakalayabileceğinizi öğrenirsiniz.

Satışta Müzakere (Pazarlık) Teknikleri Eğitimi

Satışta pazarlık teknikleri eğitiminde; şirket dışı ilişkilerin sıcak karşılaşma alanlarından biri olan satış sürecinde müzakere olgusunun nasıl ve hangi yöntemler ile bir süreç dizini olarak ele alınması gerektiği ve sürecin yönetiminde ilkelerin yanı sıra diplomatik davranışın nasıl oluşturulacağı ve konu hakkında profesyonelleşmenin sağlanması aşamaları uygulamalarla ortaya konmaktadır.

Satışta pazarlık teknikleri eğitimi ile; müşteri ilişkilerinde pazarlık ve müzakere ile ilgili gerekli becerileri elde eder, saygınlık kazanır, performansınızı yükselterek profesyonel bir satış işlemi gerçekleştirirsiniz.

Yurtdışına Pazarlama ve Satış Eğitimi

Yurt dışına pazarlama eğitimi, katılımcılara uluslararası pazarlama ile ilgili küresel konu ve kavramları öğretmeyi ve buna bağlı olarak uluslararası ticari ilişkilerdeki becerilerini geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Yurt dışına pazarlama eğitimi sayesinde, uluslararası ticarette fırsatları daha iyi tanırsınız. Firmanızın yurt dışına başarılı ve profesyonel bir şekilde ticaret yapabilmesi yönünde, teknik beceri ve kapasiteye sahip olursunuz.

Sayısal ve sözel verilerin bilgiye dönüştürülerek uluslararası pazarlama yönetiminde kullanılmasına, pazarlama stratejilerinin kilit müşteriler için gelişmesine ve çok yönlü iletişime dair bilgilerin aktarılması, aktarımların yaşanmış profesyonel deneyimler ile zenginleştirilmesi amaçlanmaktadır.

Satış Teknikleri Nelerdir?

Satış, üretilen bir ürün ya da hizmetin para ya da herhangi bir bedel alınarak devredilmesine denir. Dünya ve ekonomi büyüyor. Şirketler her geçen gün güçleniyor ve bu şirketlere yenileri ekleniyor.

Sürekli büyüyen bir ekonomi söz konusu, bu ortamda rakiplerinizin gerisinde kalmamak için ürünlerinizi öne çıkarmanız gerekiyor. Bunun için de satış tekniklerini nelerdir sorusuna verilecek cevapları iyi bilmelisiniz.

Etkili satış teknikleri sayesinde, şirketinizin hedeflerine ulaşabilirsiniz. İşletmelerin en büyük amacı, satış yapmaktır. Satış yapamayan bir işletme var olamaz. Dolayısıyla satış teknikleri eğitimi almanız sizi diğer satış personelinin birkaç adım önüne geçirecektir.

 UNSMAN