0 212 951 01 06   bilgi@unsman.com

Telefonda Satış Eğitimi

Etiket Sayfası

Telefonda Satış Eğitimi Etiketli Sayfalar

Telefonda Satış (Tele-Satış) Teknikleri Eğitimi

Bu eğitimde, başarılı bir telefon görüşmesi yapabilmek için gerekli hazırlıkların önemi, telefon görüşmesine gereken ilgiyi gösterebilmenin faydaları ve başarılı bir telefon görüşmesinin içeriğini oluşturan aşamaların neler olduğu gösterilecektir.

Telefonda satış, tele-satış teknikleri eğitimi bu noktada; katılımcıların mevcut becerilerini geliştirerek, başarılı bir tele-satış elemanı yetiştirilmesini sağlamaktadır.

Telefonda satış, tele-satış teknikleri eğitimi, telefonda verimli satış teknikleri, soruları güvenle cevaplama, özgüvenli bir biçimde bilgi verme ve zor müşterilerle telefonda sağlıklı ve güçlü ilişkiler kurmak için gerekli bilgi ve becerilerin öğretimini yapar.İkna ve Psikoloji Eğitimi

Doğal olarak her insan sabah kalkışından itibaren geçe yatışına değin bir çok eylem içerisinde beraber yaşadığı insanlarla bir ikna etme ve ikna olma süreci içindedir.

İkna ve psikoloji eğitimi ile, iddianızı ikna edici bir şekilde nasıl sunacağınızın yanı sıra, insanların bunu kendi işlerinde nasıl etkili bir şekilde kullanabileceğini öğrenirsiniz.

Yönetim, danışmanlık, yazma, konuşma ve sunum gibi çalışmalarda görev alan birçok insanın bilmediği, başarılı bir şekilde ikna psikolojisi inşa etmenin tekniklerini öğrenirsiniz.

Telefonda Satış Teknikleri Nelerdir?

sıcak satış ve yüz yüze yapılmayan soğuk satış telefonla satış telefonla satış teknikleri nelerdir diye soracak olursak cevapları aslında belirgin olacaktır.Telefonda satış nasıl yapılır sorusuna bu alanda araştırmalar ve çalışmalar yapan firma ve kuruluşların sağladığı bilgiler ışığında bakmak gerekir.
Telefonda Satış Teknikleri Nelerdir?

 UNSMAN