0 212 951 01 06   bilgi@unsman.com

Satış Yapma Teknikleri

Etiket Sayfası

Satış Yapma Teknikleri Etiketli Sayfalar

Satış Pazarlama Eğitimi


Notice: Undefined variable: egitiminamaci in /var/www/vhosts/unsman.com/httpsdocs/cnt/yonet-tag.html on line 67


İleri Satış Teknikleri Eğitimi

Günümüzde teorik düzlemde halen tartışılsa da pratikte ahenkli bir bileşke olarak işlev gören satış ve pazarlamanın; hangi yöntemler üzerinden teknik yönetimli yürütülmesi konusunda katılımcıları bilgilendiren ve kendi özgü tarzlarını oluşturmaları için çeşitli alan tanıtımlarını ortaya koyan bir eğitimdir.

İleri satış teknikleri eğitimi ile, gelişmiş pazarlama ve satış ilkelerini, güncel iş dünyasında gerekli satış tekniklerini ve rekabetçi piyasada üst düzey satış oranlarını nasıl yakalayabileceğinizi öğrenirsiniz.

Satışta Müzakere (Pazarlık) Teknikleri Eğitimi

Satışta pazarlık teknikleri eğitiminde; şirket dışı ilişkilerin sıcak karşılaşma alanlarından biri olan satış sürecinde müzakere olgusunun nasıl ve hangi yöntemler ile bir süreç dizini olarak ele alınması gerektiği ve sürecin yönetiminde ilkelerin yanı sıra diplomatik davranışın nasıl oluşturulacağı ve konu hakkında profesyonelleşmenin sağlanması aşamaları uygulamalarla ortaya konmaktadır.

Satışta pazarlık teknikleri eğitimi ile; müşteri ilişkilerinde pazarlık ve müzakere ile ilgili gerekli becerileri elde eder, saygınlık kazanır, performansınızı yükselterek profesyonel bir satış işlemi gerçekleştirirsiniz.

 UNSMAN