0 212 951 01 06   bilgi@unsman.com

Satış Ve Pazarlama Teknikleri

Etiket Sayfası

Satış Ve Pazarlama Teknikleri Etiketli Sayfalar

Satış Pazarlama Eğitimiİleri Satış Teknikleri Eğitimi

Günümüzde teorik düzlemde halen tartışılsa da pratikte ahenkli bir bileşke olarak işlev gören satış ve pazarlamanın; hangi yöntemler üzerinden teknik yönetimli yürütülmesi konusunda katılımcıları bilgilendiren ve kendi özgü tarzlarını oluşturmaları için çeşitli alan tanıtımlarını ortaya koyan bir eğitimdir.

İleri satış teknikleri eğitimi ile, gelişmiş pazarlama ve satış ilkelerini, güncel iş dünyasında gerekli satış tekniklerini ve rekabetçi piyasada üst düzey satış oranlarını nasıl yakalayabileceğinizi öğrenirsiniz.

Satışta Müzakere (Pazarlık) Teknikleri Eğitimi

Satışta pazarlık teknikleri eğitiminde; şirket dışı ilişkilerin sıcak karşılaşma alanlarından biri olan satış sürecinde müzakere olgusunun nasıl ve hangi yöntemler ile bir süreç dizini olarak ele alınması gerektiği ve sürecin yönetiminde ilkelerin yanı sıra diplomatik davranışın nasıl oluşturulacağı ve konu hakkında profesyonelleşmenin sağlanması aşamaları uygulamalarla ortaya konmaktadır.

Satışta pazarlık teknikleri eğitimi ile; müşteri ilişkilerinde pazarlık ve müzakere ile ilgili gerekli becerileri elde eder, saygınlık kazanır, performansınızı yükselterek profesyonel bir satış işlemi gerçekleştirirsiniz.

Temel Satış Teknikleri Eğitimi

Satışın çok yönlü bir olgu bütünü olduğu, ayrıca pazarlama işlerinin ayrılmaz bir sonucu olarak sonuçta en önemli ögenin ürün kalitesinin yanı sıra Müşteri İlişkilerinin de kalite anlayışı içinde ele alınmasını sağlamaktır.

Eğitim, Toplam Kalite Yönetiminin satış nasıl çok amaçlı bir araç olarak kullanılması gerektiğini ve buna ilişkin sistem kurulumu ve yapılandırılmasının ne şekilde gerçekleştireceğini ve sistematize edilmesi gerektiğini ortaya koymayı amaçlar.

 UNSMAN