0 212 951 01 06   bilgi@unsman.com

Satış Eğitim

Etiket Sayfası

Satış Eğitim Etiketli SayfalarEğitim Yönetimi Eğitimi

İK’nın en önemli süreçlerinden olan Eğitim Yönetimi konusunda nasıl inter- ve proaktif rol oynaması gerektiği, alışılmış eski yöntemlerden yeni sistemlere geçmesini sağlayan, şirketin ve çalışanların gelişimini izleyerek gerçekten gerekli eğitim planlama ve düzenlemesini nasıl yapması ihtiyacının karşılanması bu eğitimin konusudur.

Bu bağlamda, stratejik planlama çerçevesinde, her aşamada İK’nın bu önemli görevi yerine getirirken izlemesi zorunlu yol ve yöntemleri açıklayan uygulamalı bir eğitim amaçlanmaktadır.

Yüzyüze Satış Teknikleri Eğitimi

Bu eğitim, katılımcıların pazarlama ve satış alanında profesyonelleşmesini sağlayan, yüzyüze satışın somut ve soyut taktiklerini ortaya koymayı, bireysel satış süreçlerinde uyumlu eş güdüm ve bilhassa müşteri ile iletişim sağlamak ve somut odaklı olmalarını sağlamayı amaçlar.

Yüz yüze satış teknikleri eğitimi ile, katılımcılar bir satış personelinde bulunması gereken tüm teknikleri ve becerileri öğrenirler.

Yüz yüze satış teknikleri eğitimi sonunda özgüven kazanarak, müşterilerle rahat ve kolay bir şekilde iletişime geçer, firmanızın satışlarını yükseltir, güvenilirliğini artırırsınız.

 UNSMAN