0 212 951 01 06   bilgi@unsman.com

Müşteri İlişkileri Yönetimi Ppt

Etiket Sayfası

Müşteri İlişkileri Yönetimi Ppt Etiketli Sayfalar

Müşteri Hizmetleri Eğitimi

Bu eğitimin amacı, katılımcıların müşteri beklentilerini anlamaları ve hizmetler konusunda lüzumlu yöntemleri uygulamaları için gerekli bilgi ve motivasyonu kazanmalarıdır.

Eğitim, konu içeriğini pekiştiren, çok sayıda aktivite, rol play, ve katılımcıların kişisel davranışlarını değerlendirerek, aksiyon planı oluşturacakları değerlendirme çalışmalarını içermektedir.

Müşteri hizmetleri eğitimi ile müşteri ilişkilerinde gerekli beceriyi elde eder, saygınlık kazanır, performansınızı yükselterek profesyonel bir iletişim kurarsınız.

Müşteri İlişkileri Yönetimi Eğitimi

Eğitim, müşteri memnuniyeti sürdürülebilir ilişki yönetimini en önemli unsuru olan; müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmetleri konusu ile müşterilerde olumlu izlenip bıraktıracak süreçleri başarıyla yönetmeyi ve satış sonrası hizmetler sayesinde sürekli bir iletişimin gereklerini kavramak ve en önemlisi katılımlarda davranış değişikliğini nasıl gerçekleştirdiğini göstermeyi amaçlamaktadır.

Müşteri ilişkileri yönetimi eğitimi, mükemmel hizmet, iş birliği, güven, bağlılık ve bilgi paylaşımı yoluyla müşterileri çekmeyi ve onlarla birlikte çalışmayı kolaylaştırır.

 UNSMAN