0 212 951 01 06   bilgi@unsman.com

Müşteri İlişkileri Yönetimi Pdf

Etiket Sayfası

Müşteri İlişkileri Yönetimi Pdf Etiketli Sayfalar

Müşteri Hizmetleri Eğitimi

Bu eğitimin amacı, katılımcıların müşteri beklentilerini anlamaları ve hizmetler konusunda lüzumlu yöntemleri uygulamaları için gerekli bilgi ve motivasyonu kazanmalarıdır.

Eğitim, konu içeriğini pekiştiren, çok sayıda aktivite, rol play, ve katılımcıların kişisel davranışlarını değerlendirerek, aksiyon planı oluşturacakları değerlendirme çalışmalarını içermektedir.

Müşteri hizmetleri eğitimi ile müşteri ilişkilerinde gerekli beceriyi elde eder, saygınlık kazanır, performansınızı yükselterek profesyonel bir iletişim kurarsınız.

Müşteri Kazanma ve Elde Tutma Yöntemleri Eğitimi

Müşteri ilişkileri yönetimi, yeni müşteriler kazanmanın yanı sıra halihazırda mevcut müşterileri de tutmayı başarmak ve bu alanda şirketler açısından müşteri ilişkilerini daha etkin ve verimli hale getirmeyi amaçlar.

Eğitim, bu hususlar ile ilgili uygulanan pazarlama-satış tekniklerinin neler olduğunu ve bunların kavranması, bunlar hakkında çalışanların bilinçlenmesi doğrultusunda katılımcıları etkin konuma getirmeyi amaçlar.

Müşteri kazanma, elde tutma yöntemleri eğitimi; profesyonel iletişim, saygınlık, müşteri ile ilişkileri yükseltme ve üstün müşteri hizmetleri aracılığıyla rekabetçi piyasada avantaj elde etme ile ilgili ihtiyacınız olan bütün becerileri öğretir.

 UNSMAN