0 212 951 01 06   bilgi@unsman.com

Mülakat Teknikleri Eğitimi

Etiket Sayfası

Mülakat Teknikleri Eğitimi Etiketli Sayfalar

Satışta Görüşme Teknikleri Eğitimi

Satış-pazarlama alanında şirketlerin müşteri bulma sürecine müteakip, belirlenen hedef potansiyel müşteri adayı kuruluşlarla yapmaları gereken görüşmeler, süreç faaliyetleri kapsamında değerlendirilmelidir.

Satışta görüşme teknikleri eğitiminin amacı; etkili satış ve pazarlama görüşmesi tekniklerini size profesyonel yollardan öğretmektir.

Pratik ve uygulamalı olarak, satışta görüşme teknikleri eğitimi sayesinde; satış performansınızı ve başarınızı artıracak, gerekli araç, teknik donanımları öğrenirsiniz.

Mülakat ve Seçme Teknikleri Eğitimi

Şirketler için ihtiyaç duydukları ve ileride gerekli olarak gördükleri doğru ve işe uygun personeli seçip işe almak hem çok önemli hem de hedeflere ulaşmak ve başarılı bir kurum olmak açısından başat bir kriterdir.

Eğitim, bu süreçte görev alan kişilerin hangi yöntemleri nasıl kullanması gerektiği ve bu hususta beceriler elde etmesini sağlamayı amaçlamaktadır.

Mülakat ve seçme teknikleri eğitimi sayesinde, mülakat yaparken yapılan hataları ortadan kaldırır, etkili seçme teknikleri uygulayarak kurumunuz için en isabetli kararları verirsiniz.

 UNSMAN