0 212 951 01 06   bilgi@unsman.com

Güzel Konuşma Eğitimi

Etiket Sayfası

Güzel Konuşma Eğitimi Etiketli SayfalarGüzel ve Etkili Konuşma Eğitimi

Kişisel gelişim açısından önem arz eden, iş ve sosyal yaşamda farklı ve başarılı olmanın ön koşullarından biri de güzel ve etkili konuşmadır.

Güzel ve etkili konuşma eğitimi, kişisel veye tüzel biri olarak olumlu bir imaj bırakma açısından farklılık yaratır. Güzel ve etkili konuşma eğitimi, bu yolla güçlü ve kullanışlı konuşma tekniklerini öğretmeyi hedeflemektedir.

Güzel ve etkili konuşma eğitimi, sizlere topluluk önünde konuşma ve sunma tekniklerini öğretme amacında, beceri ve yeteneklerin kazanılmasını sağlar.

Telefonla Profesyonel İletişim Eğitimi

Bu eğitimde, telefon görüşmesi öncesi hazırlığı, telefonda konuşurken dikkat edilmesi gerekenleri, müşteri tiplerine göre iletişim tekniklerini öğrenecek ve günlük hayatımızda yaptığımız telefon görüşmelerinde başarılı olmadığımızı ölçebileceğiz.

Bu sayede eğitim, katılımcılara telefon görüşmelerinin nasıl ve hangi yöntemler ile profesyonel anlamda gerçekleştirilebileceğinin anahtarlarını sunmayı amaçlar.

Telefonla profesyonel iletişim eğitimi, katılımcıların mevcut konuşma ve dinleme becerilerini geliştirerek, telefonla güçlü bir iletişim kurmalarını sağlamayı amaçlamaktadır.

 UNSMAN