0 212 951 01 06   bilgi@unsman.com

Etkili Ve Güzel Konuşma

Etiket Sayfası

Etkili Ve Güzel Konuşma Etiketli SayfalarGüzel ve Etkili Konuşma Eğitimi

Kişisel gelişim açısından önem arz eden, iş ve sosyal yaşamda farklı ve başarılı olmanın ön koşullarından biri de güzel ve etkili konuşmadır.

Güzel ve etkili konuşma eğitimi, kişisel veye tüzel biri olarak olumlu bir imaj bırakma açısından farklılık yaratır. Güzel ve etkili konuşma eğitimi, bu yolla güçlü ve kullanışlı konuşma tekniklerini öğretmeyi hedeflemektedir.

Güzel ve etkili konuşma eğitimi, sizlere topluluk önünde konuşma ve sunma tekniklerini öğretme amacında, beceri ve yeteneklerin kazanılmasını sağlar.

Topluluk Önünde Konuşma Eğitimi

Topluluk Önünde Konuşma Eğitimi: Topluluk önünde konuşma korkusu, oldukça sık rastlanan bir olgudur. Korku, heyecana neden olur. Terleme, sıcak veya soğukluk hissi gibi belirtiler bu korkunun dışta görünen belirtilerdir.

Topluluk Önünde Konuşma Eğitimi: alıştırmalara ve bazı tekniklerin uygulanmasına bağlı, egzersizler ile söz konusu korkuların nasıl bertaraf edileceğini ve katılımcıların bu korkunun nasıl yenileceğini ip uçlarını vererek öz güven sağlamayı ve kişideki pozitif potansiyeli su üstüne çıkartarak kendi özgün tarzları çerçevesinde topluluk önünde konuşma yöntemlerini ve bunun pratiğini aktarmayı amaçlamaktadır.

 UNSMAN