0 212 951 01 06   bilgi@unsman.com

Crm Müşteri İlişkileri Yönetimi

Etiket Sayfası

Crm Müşteri İlişkileri Yönetimi Etiketli Sayfalar

Müşteri Hizmetleri Eğitimi

Bu eğitimin amacı, katılımcıların müşteri beklentilerini anlamaları ve hizmetler konusunda lüzumlu yöntemleri uygulamaları için gerekli bilgi ve motivasyonu kazanmalarıdır.

Eğitim, konu içeriğini pekiştiren, çok sayıda aktivite, rol play, ve katılımcıların kişisel davranışlarını değerlendirerek, aksiyon planı oluşturacakları değerlendirme çalışmalarını içermektedir.

Müşteri hizmetleri eğitimi ile müşteri ilişkilerinde gerekli beceriyi elde eder, saygınlık kazanır, performansınızı yükselterek profesyonel bir iletişim kurarsınız.

Müşteri İlişkileri Yönetimi Eğitimi

Eğitim, müşteri memnuniyeti sürdürülebilir ilişki yönetimini en önemli unsuru olan; müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmetleri konusu ile müşterilerde olumlu izlenip bıraktıracak süreçleri başarıyla yönetmeyi ve satış sonrası hizmetler sayesinde sürekli bir iletişimin gereklerini kavramak ve en önemlisi katılımlarda davranış değişikliğini nasıl gerçekleştirdiğini göstermeyi amaçlamaktadır.

Müşteri ilişkileri yönetimi eğitimi, mükemmel hizmet, iş birliği, güven, bağlılık ve bilgi paylaşımı yoluyla müşterileri çekmeyi ve onlarla birlikte çalışmayı kolaylaştırır.

Müşteri Kazanma ve Elde Tutma Yöntemleri Eğitimi

Müşteri ilişkileri yönetimi, yeni müşteriler kazanmanın yanı sıra halihazırda mevcut müşterileri de tutmayı başarmak ve bu alanda şirketler açısından müşteri ilişkilerini daha etkin ve verimli hale getirmeyi amaçlar.

Eğitim, bu hususlar ile ilgili uygulanan pazarlama-satış tekniklerinin neler olduğunu ve bunların kavranması, bunlar hakkında çalışanların bilinçlenmesi doğrultusunda katılımcıları etkin konuma getirmeyi amaçlar.

Müşteri kazanma, elde tutma yöntemleri eğitimi; profesyonel iletişim, saygınlık, müşteri ile ilişkileri yükseltme ve üstün müşteri hizmetleri aracılığıyla rekabetçi piyasada avantaj elde etme ile ilgili ihtiyacınız olan bütün becerileri öğretir.

Müşteri Odaklılık Eğitimi

Müşteri odaklılık eğitimi ile, müşteri sorunları ve konularını başarılı bir şekilde ele almanız ve müşteri ilişkileri ile etkili servis hizmeti sağlamanız amaçlanmaktadır.

Müşteri odaklılık eğitimi, “Müşteri odaklı nasıl güçlü ve başarılı bir şirket stratejisi izlenir?” cevabı hakkında bilgiler verir.

Eğitimde, katılımcıların müşteri odaklılık konusuna kavramsal bir bakış kazanmaları ve bu konuda kurum içinde bir farkındalık ve buna bağlı olarak bilinçlenme yaratılması hedeflenmektedir.

 UNSMAN