0 212 951 01 06   bilgi@unsman.com

Bordro Ve Özlük İşleri Eğitimi

Etiket Sayfası

Bordro Ve Özlük İşleri Eğitimi Etiketli SayfalarBordro Yönetimi Eğitimi

Bordro yönetimi eğitimi, en detaylı özellikleri ile bordro yorum ve sonuçlama tekniklerini öğretme amacıyla tasarlanmıştır.

Bordro ve emeklilik alanlarında şartlar sürekli değişmekte, güncel mevzuat ve yönergeleri takip etmek için profesyonel desteğe ihtiyaç duyulmaktadır.

Şirketlerin; İnsan Kaynakları birimi, personel birimi, muhasebe birimlerinde personel konuları ile ilgilenen uzman ve elemanlarının iş hukuku ve uygulamaları konusunda eksikliklerin tamamlanması ve uygulamalarını yasal gerekliliklere göre yapmalarının sağlanması için gereken bilgilerin aktarılması amaçlanmaktadır.

Özlük İşleri Eğitimi

Personel yönetiminde ana unsur olarak büyük bir öneme haiz olan özlük işleri, çalışanın emeği karşılığında elde ettiği her türlü hakkı ve bunun yanı sıra aynı zamanda çalıştığı şirkete ve bu şirketten kaynaklanan topluma ilişkin sorumlulukları yasalar çerçevesinde barındırır.

Katılımcılara özlük işleri ile ilgili olarak kanuni mevzuat kapsamında gerekli bilgilerin aktarımını sağlamak bu eğitimin başlıca amacıdır.

Özlük işleri eğitimi sayesinde, özlük işlerinin farklı durumlar karşısında etkili şekilde yönetilmesini, ücret bordrosu hazırlanmasını, hesaplamasını ve kontrolünü öğrenirsiniz.

 UNSMAN