0 212 951 01 06   bilgi@unsman.com

İnovasyon Eğitimi

İnovasyon Eğitimi
İnovasyon Özel Ders

Sürekli değişen dünyada, dünün ürünleri, fikirleri ve varsayımları bugün işinize yaramayabilir, size ve şirketinize zarar verebilir. İnovasyon Özel Ders ile, yaratıcı düşünce oluşturma tekniklerini, yeni fikirler tasarlamayı ve bunları çalıştığınız şirketler için uygulamayı öğrenirsiniz.

Ürünlerin ve hizmetlerin giderek birbirine benzediği, hızla metalaştığı ve bir iletişim bombardımanı ile benzerleri arasında tüketiciye sunulmaya çalışıldığı günümüz pazarlarında, önemli olan; farklılık yaratmaktır.

Dolayısıyla; daha da önemli olan sürekli inovasyon yapabilme ve farklılığı her seferinde kendine aşarak oluşturabilme, yani inovasyon yeteneğine kavuşabilmektir. Önemli olan İnovasyon bilincini ve İnovasyon kültürünü şirket çapında yaymaktır.

Eğitim, genelde dinamik, görselliği ve içeriği yüksek sunumlar eğitmen ile grubun tamamı arasında belli düzeyde interaktif iletişim ve soru cevap bölümlerinden ve uygulamaya dayalı çalışmalardan oluşmaktadır.

İnovasyon Özel Ders - Eğitim Yöntemi

Üst ve orta düzey yöneticiler, yönetici adayları, mühendisler ve uzmanlar, diğer çalışanlar ve kişisel gelişimine katkıda bulunmak isteyenler.

İnovasyon Özel Ders - Katılımcı Profili

Üst ve orta düzey yöneticiler, yönetici adayları, mühendisler ve uzmanlar, diğer çalışanlar ve kişisel gelişimine katkıda bulunmak isteyenler.

İnovasyon Özel Ders - Takvimi

Haftasonu: 06.07.2024
Haftaiçi: 03.07.2024
Tarihler ve Süre Hakkında Detay İçin Tıklayınız.

İnovasyon Özel Ders - Süresi

2 Gün (16 Saat)

İnovasyon Özel Ders - Kazanımlar

 • İnovasyona ilişkin temel kavramların içselleştirilmesi
 • İnovasyon sistematiği için örnek modellemelerin nasıl oluşturulduğu
 • Pazar, ürün ve teknoloji stratejisinin ve planlamasının nasıl yapıldığı
 • İleri Yaratıcı Düşünme teknikleri ve Zihin Haritaları Sistem Yönetimi tekniklerinin öğrenilmesi.

İnovasyon Özel Ders - Eğitim Konuları

 • Temel Kavramlar
 • İnovasyon Sistemi için Örnek Modelleme
 • Yeni Ürün ve Hizmet Fikri Yönetimi
 • Pazar, Ürün ve Teknolojisi Stratejisi ve Planlaması
 • Yeni Ürün-hizmet Araştırması ve Geliştirmesinde Takım/Ekip Yaklaşımı
 • Araştırma ve Geliştirme Öncesi Faaliyetler
 • Geliştirme Aşaması Faaliyetleri
 • Test ve Doğrulama Aşaması Faaliyetleri
 • Pazara Sunum Aşaması Faaliyetleri
 • Yeni Ürün ve Hizmet Geliştirmede Proje Yönetimi
 • İleri Yaratıcı Düşünme Teknikleri ve Zihin Haritaları Sistem Yönetimi
 • Yaratıcı Zihin Durumu
 • Sektör Örnekleri ve Uygulamaları
 • Workshop - Uygulamalar

İnovasyon Özel Ders ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

Ödeme seçenekleri nelerdir?

Eğitimin toplam ücreti eğitim başlamadan önce tahsil edilir. Ödemenizi yalnızca nakit olarak ödeyebilirsiniz. Nakit ödemelerinizi eğitim merkezimize gelerek elden yapabilirsiniz. Firmalar eğitim öncesi, ödemelerini banka havalesi yoluyla yapabilirler.

İndirimleriniz/Kampanyalarınız Nelerdir?

Daha önce eğitim almış öğrencimiz ikinci başka bir eğitimi yüzde 10 indirimli alır.
Grup eğitimlerinde ise;
- 2 arkadaş birlikte eğitim alınca; kişi başı, %10 indirim
- 3 arkadaş birlikte eğitim alınca; kişi başı, %15 indirim
- 4 arkadaş birlikte eğitim alınca; kişi başı, %20 indirim
- 5 arkadaş birlikte eğitim alınca; kişi başı, %25 indirim
uygulanmaktadır.

Eğitimler nasıl bir ortamda gerçekleşmektedir?

Eğitimlerimiz; 12 kişi kapasiteli sınıflarda yapılmaktadır. Sınıflara projektör, bilgisayarlar, internet, iklimlendirme, yazı tahtası ve gerekli eğitim araç- gereçleri vardır. Ayrıca ücretsiz çay, kahve ve su ikramımız mevcuttur.

Online eğitim hizmetiniz var mıdır?

Online eğitim hizmetimiz mevcuttur. Eğitimlerimizi kişiye özel paket ders olarak alabilirsiniz. Eğitimlerimizi online olarak özel ders şeklinde veya kurumsal olarak alabilirsiniz. Online eğitim talepleriniz için özel ders formumuzu doldurunuz.

Sertifika almam için eğitime kaydolmam yeterli midir?

Eğitimlerimizde yüzde 90 oranında devam sağlayan tüm öğrencilerimize sertifika veriyoruz.

Eğitim süresi verimli bir eğitim süreci için yeterli midir?

Eğitim süresi yeterlidir. Alanında uzman eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızla oluşturulan müfredat ve süre, bu eğitimin verimli bir şekilde öğrenilmesi için yeterlidir.

Ders materyalleri nelerdir?

Ders materyalleri; pdf dosyaları, powerpoint slaytarından ve/veya ders notlarından oluşur. Ders esnasında örnek kodlar ve/veya çalışma dosyaları öğrencilere verilir. Ders sonrası yapılan ödevler de öğrencilere verilir.

Tezimi/ödevimi eğitmenle birlikte yapmak istiyorum, ne yapmalıyım?

Tez-Ödev destek formumuzu doldurunuz. Doldurduğunuz bilgilere istinaden danışmanlarımız en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Eğitmenleriniz hakkında bilgi alabilir miyiz?

Eğitmenlerimiz alanlarında üniversite eğitimli ve tecrübelidir. İletişim kabiliyetleri yüksek olan eğitmenlerimiz, deneyimin en iyi öğretmen olduğunu bilerek uygulamalı eğitim yaptırmaktadırlar. Eğitmenlerimiz en az 5-15 yıllık tecrübeye sahiptirler.

Eğitmenle görüşebilir miyim?

Eğitim öncesi eğitim konuları ile ilgili eğitmenlerimize sorularınız olabilir. Eğitim konuları ile ilgili sormak istediğiniz soruları yukarıdaki soru formundan gönderebilirsiniz. Eğitmenlerimiz veya danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Eğitim süresince eğitmene soru sorabilir miyim?

Ders esnasında dersin anlatımına uygun alakalı sorular sorulabilmektedir. Ders dışında ise bilgi sorusu sorulabilmektedir. Ders harici özel projeleriniz için proje formumuzu doldurunuz.

Eğitim belirtilen başlangıç tarihinde başlayacak ve belirtilen sürede bitirilecek mi?

Eğitimlerimiz eğitim takviminde belirtilen zamanlarda başlar; yeterli kişi sağlanması amacıyla Veri Akademi eğitimleri erteleme hakkına sahiptir. Grup eğitimleri tatil veya istisnai sebeplerden 1-2 hafta ertelenerek bitirilebilir. Veri Akademi, ilan edilmiş eğitim programların tarihlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Eğitime kayıt olmuş kişiler bu değişikliklerden haberdar edilir.

Eğitim esnasında bilgisayar sağlıyor musunuz?

Eğitim ortamımızda her kişiye özel eğitime hazır bilgisayarlarımız bulunmaktadır.

Kendi bilgisayarımızı getirebilir miyiz?

Eğitim ortamına kendi bilgisayarlarınızı getirebilirsiniz. Bilgisayarınızın sağlıklı çalışmasını ve teknik servis problemlerinizi sizin gidermeniz gerekir.

Bilgisayarımıza program kurabilir misiniz?

Bilgisayarınıza herhangi bir program kurma hizmetimiz mevcut değildir. Fakat eğitmenlerimiz size bir kurulumun nasıl yapılacağını ve kaynak noktaların nereler olduğunu anlatacaktır.

Sınıflarınız kaç kişiliktir?

Eğitimlerimiz en az 4 en fazla 12 kişilik sınıflarda yapılmaktadır. Bir eğitim, ortalama 5-8 kişi ile gerçekleşmektedir.

Dersi kaçırmam durumunda ne yapmam gerekir?

Mümkün olduğunca derse katılmanız faydalıdır. Eğitmenlerimiz performansı en iyi seviyede tutmak için sürekli dersi toparlayarak, tekrarlar yaparak ilerlemektedir. Kaçırdığınız derslerde ufak tekrarlardan yararlanabilirsiniz.

Diğer eğitim merkezlerinden farkınız nedir?

Eğitim merkezi olarak en iyi hizmeti vermek için sürekli olarak çalışmaktayız. Eğitim kalitesinin sürekli gelişmesi için planlar hazırlamakta, kontroller yapmakta ve gelişmeyi sağlamaktayız.

Kurumumuza (firma) özel olarak eğitim almak için ne yapmalıyız?

Kurumlara özel olarak gerek kendi eğitim yerlerimizde, gerekse kurumların kurumların kendi yerlerinde eğitim sağlamaktayız. Kurumunuza özel eğitim talebiniz için yukarıdaki kurumsal talep formunu doldurmanız yeterlidir, eğitim danışmanımız en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

Özel ders olarak eğitim almak istiyorum, ne yapmalıyım?

Özel ders olarak eğitim sağlamaktayız. Özel ders eğitim talebiniz için özel ders eğitim talep formunu doldurup göndermeniz yeterlidir. Eğitim danışmanlarımız en kısa sürede sizinle temasa geçecektir.

Otoparkınız var mıdır?

Haftaiçleri 2 araçlık otopark yerimiz mevcuttur. Arabalı öğrenci yoğunluğuna göre otoparkımızda bazı zamanlar yer bulunmayabilmektedir. Çevrede yakın yerlerde ücretli otoparklar mevcuttur.

Ben konuların çoğunu biliyorum, sadece bazı konular için derse girebilir miyim?

Grup eğitimlerimizde katılımcılarımızın yaklaşık aynı düzeyde olmasına dikkat ediyoruz. Gruplarımıza yeni başlayan veya biraz bilen kişileri dahil ediyoruz. Eğer konuların çoğunu biliyorsanız, grup eğitimi yerine size özel ders sağlayabiliriz. Sadece istediğiniz konu başlıkları ile daha kısa sürede ihtiyacınız olan konuları öğrenmiş olursunuz. Özel ders talep formunu aşağıdan doldurabilirsiniz.

Yerinize nasıl gelebilirim?

İletişim sayfamızdan adresimiz ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

İnovasyon Özel Ders Bilgi İstek Formu


İnovasyon Özel Ders Özel Ders Bilgi İstek Formu


Sorularınız ve Cevapları bölümünü okudum.

İnovasyon Özel Ders Kurumsal Teklif Formu


Sorular ve Cevaplar bölümünü okudum.

İnovasyon Özel Ders Proje Teklif Formu


PAYLAŞ

 UNSMAN