0 212 951 01 06   bilgi@unsman.com

Müşteri Memnuniyeti Eğitimi

Etiket Sayfası

Müşteri Memnuniyeti Eğitimi Etiketli Sayfalar

Müşteri Kazanma ve Elde Tutma Yöntemleri Eğitimi

Müşteri ilişkileri yönetimi, yeni müşteriler kazanmanın yanı sıra halihazırda mevcut müşterileri de tutmayı başarmak ve bu alanda şirketler açısından müşteri ilişkilerini daha etkin ve verimli hale getirmeyi amaçlar.

Eğitim, bu hususlar ile ilgili uygulanan pazarlama-satış tekniklerinin neler olduğunu ve bunların kavranması, bunlar hakkında çalışanların bilinçlenmesi doğrultusunda katılımcıları etkin konuma getirmeyi amaçlar.

Müşteri kazanma, elde tutma yöntemleri eğitimi; profesyonel iletişim, saygınlık, müşteri ile ilişkileri yükseltme ve üstün müşteri hizmetleri aracılığıyla rekabetçi piyasada avantaj elde etme ile ilgili ihtiyacınız olan bütün becerileri öğretir.

Müşteri Odaklılık Eğitimi

Müşteri odaklılık eğitimi ile, müşteri sorunları ve konularını başarılı bir şekilde ele almanız ve müşteri ilişkileri ile etkili servis hizmeti sağlamanız amaçlanmaktadır.

Müşteri odaklılık eğitimi, “Müşteri odaklı nasıl güçlü ve başarılı bir şirket stratejisi izlenir?” cevabı hakkında bilgiler verir.

Eğitimde, katılımcıların müşteri odaklılık konusuna kavramsal bir bakış kazanmaları ve bu konuda kurum içinde bir farkındalık ve buna bağlı olarak bilinçlenme yaratılması hedeflenmektedir.

Satışta Müşteri İlişkileri Eğitimi

Müşteri İlişkileri, kendine özgü ve hatta şirketler açısından bazen bağımsız bir alandır. Bu iki niteliğin farkına varan firmaların sayısı çok fazla değildir. Bunu kavrayan ve buna göre yönetim felsefesi oluşturan şirketler, her açıdan önde gidenlerden olacaktır.

Müşteri ilişkilerinin çift yönlü etkinliğini fark edilmesini ve ilişki yönetimini buna göre yapılandırmanın sistematiğini aktarmak bu eğitimin başlıca amacıdır.

Satışta müşteri ilişkileri eğitiminin amacı; etkili iletişim, satış ve pazarlama tekniklerini size profesyonel yollardan öğretmektir.

 UNSMAN